Pierwszy wpis na blogu czyli czas się przywitać ;)

powitanie

Cześć!

Pierwszy wpis na bloga to chyba zmartwienie każdego blogera. To trochę jak randka w ciemno albo pierwsza spotkanie z nową osobą – jest trochę niezręcznie, trochę ekscytująco, ale stresujemy się, żeby naprawdę dobrze wypaść. W końcu to miejsce naszego poznania – Was czytelników i mnie, blogera! Od teraz, jako moi czytelnicy, będziecie mogli zdecydować, czy na ten blog będziecie chcieli poświęcić trochę czasu. Mam nadzieję, że uda mi się zatrzymać Was tu na dłużej 😉

Najpierw kilka słów o mnie. Nazywam się Agnieszka, studiuję kosmetologię w Warszawie i NAPRAWDĘ pasjonuje mnie ten kierunek. Jak każda mała dziewczyna podbierałam mamie kosmetyki i nie mogłam się doczekać, aż będę na tyle duża i dojrzała, żeby używać szminki. Miłość do kosmetyków nie skończyła się u mnie na tym wieku – postanowiłam kontynuować je na studiach i marzę, aby związać z nimi swoje przyszłe życie zawodowe. Blog powstał jako pewien rodzaj testu – chciałabym tu dzielić się moimi przemyśleniami na temat pielęgnacji ciała, makijażu i testować różne kosmetyki. Wszystko to jako podłoże przyszłego zawodu i owoc pasji. Dlatego jeśli:

a) jesteś kobietą

b) dbasz o urodę

c) masz internet i chwilę czasu

to zapraszam na mojego bloga – będzie się działo!

Nadchodzi lato, więc w najbliższym czasie chciałabym, aby blog ilustrował moje obawy związane z tą porą roku i pomógł znaleźć remedium na kłopoty z urodą w palącym słońcu. Jasna strona lata to truskawki, grille i urlop w dalekich krajach, ale druga to również promienie UV, nowe trendy i morska sól, która szkodzi włosom. Pokaże Wam jak ja radzę sobie z tymi problemami, co radzą lekarze i zapytam, jak radzicie sobie z tymi problemami WY.

To mój pierwszy blog i przyznam szczerze, że długo nie mogłam się zdobyć na ten krok. Ale już ten pierwszy, krótki tekst, dodał mi niezłego powera i zastrzyk adrenaliny. To jest to! 😉 Do przeczytania!

BeautyProject

49 Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *